Sitenin popüler olmasının en büyük sebeplerinden birisi de ödeme konusundaki tavrı olmaktadır. Ödeme yolları olarak ünlü bankalar ile anlaşmalı olması ve limit bilgilerinin aşırıyı kaçmayan profili sayesinde ülkemizde bir hayli ilgi görmektedir. Gerek para yatırma gerekse para çekme işlemlerinde bu popüler kurumları ele almanız ve zorlamayan limitleri ile işlem görmeniz sağlanmaktadır. Elexusbet ödeme yolları içerisinde yer alan CepBank sıklıkla ele alınmakta olup çeşitli bankalar ile işlem görülmesine müsaade etmektedir.

Elexusbet CepBank İşlemleri

Elexusbet para yatırma alanları içerisinde en çok tercih edilen kurum hiç kuşkusuz Cep Bankacılığı olmaktadır. Bu ödeme şekline yönelik nitelikleri ele alacak olursak;

  • Garanti, İş Bank, Akbank, TEB, YapıKredi ve Deniz Bank ve tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır.
  • Saat 09.00 ile 02.00 arasında talepleriniz ele alınmaktadır.
  • Cep Bankacılığı ile yatırımlarda alt limit olarak 20 TL belirlenmiştir.
  • En geç 1 saat içerisinde para yatırma işlemleriniz yerine getirilmekte ve hesabınıza aktarımı sağlanmaktadır.

Elexusbet nasıl şeklinde ki sorular daha çok analizler adına ortaya çıkarılmaktadır. Bu sorulara yönelik anlaşmalı olduğu bankalar, ödeme yolları ve hızlı işlemleri ile güven arz ettiği söylemek yanlış olmayacaktır. Bahis sitelerinde aranılan temel özelliklerden birisi ödeme yollarıdır. Bu konuda oldukça sağlam ve profesyonel çalışmaları olan sitenin finansal konuda sıkıntı yaşamanızı engellemesi söz konusu olmaktadır. Kullanıcı yorumlarına da bakacak olursanız gerek para yatırma gerekse para çekme işlemlerinde herhangi bir şikayetin yer almadığını görebilirsiniz.

Para Transfer Firmaları

Bu siteye para yatırmak için ise sitenin size sunduğu sistemler bulunmaktadır. Bunlar banka havalesi, para transfer firmaları ve kredi kartı türündedir. Kredi kartı sisteminde visa, visa electron ve master card olduğu gibi para transfer sisteminde Papara, havale, cmt cüzdan, bitcoin, jeton da bulunmaktadır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Elexusbet Resmi Yeni Giriş Adresi